#FaceAwardsCZSKHU

Porota

Markéta Davidovich

Majitelka a ředitelka MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Institut se řadí mezi přední makeup školy s evropským renomé. Školí jak začátečníky, tak velmi zkušené makeup artisty. V beauty průmyslu se Markéta pohybuje již 15let. Markétě "prošlo rukama" již mnoho talentovaných absolventů a současných makeup artistů a dokáže tak maximálně zhodnotit potenciál každého účastníka soutěže.

Karin Dragos

Maďarská vítězka Face Awards 2015, youtuberka na plný úvazek, pravidelně vytváří kreativní obsah na svých sociálních platformách, zejména z oblasti krásy a životního stylu. Její sen, aby se její koníček stal zároveň prací, se po mnoha letech splnil, což jí dělá velmi šťastnou. Karin je jinak vystudovaná ekonomka, ale práce youtuberky ji naplňuje a ráda by v ní pokračovala i nadále. Zájem publika ji velmi těší.Natalia Erdelyan

Make-up artistka a lektorka s širokým záběrem v profesionální kosmetice zejména ve spolupráci se značkou NYX Professional Makeup, kdy pod jejím vedením byla založena NYX Professional Makeup School v jihovýchodní Evropě. Miluje hru barev a odvážný každodenní make-up.

Boris Bordács

„Být porotcem ve FACE AWARDS je výzvou, vidět tolik talentovaných lidí dohromady a povzbudit je svým hlasem je skvělý pocit. Mnozí jsou inspirací i pro mě. Věřím, že pro spoustu z nich bude tato soutěž začátkem dlouhé a nádherné barevné cesty.“ Boris je makeup artist a hairstylist už dlouhé roky se zkušenostmi v různých oblastech od soukromé klientely (wedding, business, photo makeup) až po TV přenosy, přehlídky, soutěže, kurzy a makeup tutoriály.

Nahoru
Načítání...